Reklam

Emeklikulubu.com platformu üzerinde reklamınızı yaratıcı, benzersiz ve etkili yollarla yayınlayabiliriz. Websitemiz üzerinden ve/veya sosyal medya hesapları üzerinden tanıtımınızı yapabiliriz.

Sitemiz veya sahip olduğumuz sosyal medya hesaplarımız üzerinden reklamınızın yayınlanmasını istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Reklam yayınlamayı kabul edebilmemiz için kurumunuzun, markanızın ve vereceğiniz reklamlarınızın kurumsal kimliğimize, hedef kitlemize ve içerik türlerimize uygun olması gerekmektedir. Göndereceğiniz mesaj içerisinde vermeyi düşündüğünüz reklamın içeriğini, hitap edeceği kitleyi, beklediğiniz sonuçları detaylandırmanız iletişimin daha hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Mesajınızın konu başlığında “reklam” anahtar kelimesini geçirmeniz durumunda size en hızlı şekilde geri dönüş sağlanacaktır. Anlaşmalar, anlaşma durumuna, boyutuna ve bulunulan şehirlere göre yüz yüze veya mail üzerinden yürütülecektir.

Vermiş olduğunuz reklamlarla ilgili bir geri dönüş, bilgilendirme veya güncelleme için yine iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Mesaj içeriğinde kurumunuzu ve reklamınızı tanıttıktan sonra sorununuzu net bir dille anlatmanızı tercih etmekteyiz.