İş Birliği

Emeklikulubu.com ile herhangi bir projede iş birliği yapmak veya mevcut projelere destek vermek için iletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Göndereceğiniz mesajda adınızı, kurumunuzu, iletişim adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz iletişimin devamlılığı için önem arz etmektedir. Yazacağınız mesaj içerisinde yürüttüğünüz veya yürütmeyi düşündüğünüz projenin adını ve detaylarını yazarsanız size geri dönüşlerimiz daha hızlı ve sağlıklı olacaktır.

Bizim tarafımızdan yürütülmekte olan bir projeye katılmak, destek olmak veya yaymak amacıyla iletişime geçecekseniz, yazacağınız mesaj içerisinde hangi projemizde nasıl bir rol alabileceğinizi olabildiğince detaylı bir şekilde dile getirmeniz daha faydalı olacaktır.

Emeklikulubu.com olarak yararlı olacak her türlü iş birliğine ve beraber çalışmaya hazırız.

SPONSORLUKLARIMIZ

Düzenlediğiniz sanatsal aktivitelere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize “Basın Sponsoru” olarak destek verebiliriz. Emeklikulubu.com üzerinden bu etkinliklerinizin ve projelerinizin duyurulmasını sağlayabiliriz. Gerektiğinde yapılacak ek PR çalışmalarında, tanıtımlarda aktif olarak rol alabiliriz. Sunacağımız bu sponsorluklardan yararlanarak, organize ettiğiniz aktivitenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Özellikle hedef kitlesi emekliler olan organizasyonlar için, ana hedef kitleye ulaşmanın en hızlı yollarını sunabiliriz. Oluşturacağımız sponsorluk tekliflerini duymak için, düzenleyeceğiniz etkinlikler ile ilgili bilgileri detaylıca yazarak iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENLERİ

Kurum bültenlerinizin içerik tarzımıza, ana başlıklarımıza ve hedef kitlemize uygun olması durumunda emeklikulubu.com üzerinde ücretsiz yayınlayabiliriz. Bu tarz bir konuda bizimle iletişime geçmek için bülteniniz hakkında bilgilendirici yazıyı, kimlere ulaşmak istediğinizi ve yayınlama amacınızı mesaj içerisine yazmanızı tercih ediyoruz. Kurum bülteninizle ilgili iletişime geçmek için iletişim sekmesinin içinde bulunan formu doldurabilirsiniz.

 

E-posta : iletisim@emeklikulubu.com