İletişim

Okuyucu ve takipçi olarak bizlere ulaşmak isterseniz aşağıdaki form üzerinden geçerli bir eposta adresiyle mesajınızı gönderebilirsiniz. Site üzerindeki herhangi bir konudaki eksiği, sıkıntıyı, sorunu veya iyi-kötü genel görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir proje üzerinde iş birliği yapma amacıyla bize ulaşacaksanız, mesajın konu başlığında “iş birliği” anahtar kelimesinin geçmesi size daha hızlı geri dönmemizi sağlayacaktır. İletişimin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için mesaj içerisinde projenin adını yazarak detaylandırmanızı beklemekteyiz.

Sponsorluk amaçlı ulaşmak için içerisinde “sponsorluk” anahtar kelimesinin geçeceği bir konu başlığı ile mesaj yazabilirsiniz. Mesaj içeriğinde sponsoru olmamızı istediğiniz etkinliğin, aktivitenin, projenin adını ve detaylarını yazarsanız daha sağlıklı ve hızlı bir iletişim içinde bulunabiliriz.

Kurum bültenlerinizi platformumuz üzerinde paylaşmamız için bize ulaşacaksanız “bülten” anahtar kelimesini kullanarak bir konu başlığı oluşturmanızı ve mesaj içerisinde bülteniniz hakkında ek bilgileri yazmanızı tavsiye ederiz.

Reklam anlaşması için ulaşmak istersen içerisinde “reklam” anahtar kelimesinin geçeceği bir konu başlığı ile mesajını yazabilirsin. Mesaj içerisinde reklamı yapılacak içeriğin genel hatlarını, kurumunuzu ve kendiniz hakkında bilgileri yazarsanız çok daha temiz ve hızlı bir geri dönüş sağlayabiliriz.

İletişim Adresi:

E-posta : iletisim@emeklikulubu.com