Hakkımızda

Emekli kulübü, her sektörden emekli insanları ilgilendirecek haberlerin, gelişmelerin ve ilginç içeriklerin paylaşıldığı bir içerik paylaşım sitesidir. Emekli insanların yanı sıra emekli olmak üzere olan veya iş hayatı sonrasını merak eden kişilerin de yararlanabileceği bir platformdur. Emeklilerin toplumda hak ettikleri saygıyı görmesi için çeşitli stratejiler geliştirmektedir. Yürüttüğü projeler ve yaptığı anlaşmalarla emeklilerin maddi ve manevi değerlerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Emeklilere özel platformların, basın kuruluşlarının ve kulüplerin yurt dışında birçok örneği bulunmaktadır. Ülkemizde ise emekliler için ciddi yatırımlar yapan, onların ihtiyacını bilip onlar için hareket eden aktif platformlar yeterli sayıda değildir. Emekli kulübü ülkemizdeki bu ihtiyacı gidermek, emeklilerin maddi ve manevi değerlerine katkı sağlamak için çalışmaktadır. Bu amaç uğrunda platformumuza destek verecek kurum ve kuruluşların ortak çalışmalarıyla çok daha büyük işlerin başarılacağına inanmaktayız.

Emekli kulübü, emekli hayatına dair güncel ve faydalı bilgilerin yanı sıra sağlık, yaşam, kültür sanat, gezi, teknoloji, ekonomi, hukuk gibi çok farklı konularda da bilgilendirici içerik sunmaktadır. Bahsi geçen tüm içerik alanlarında sürekli paylaşımlar yapılarak platform güncel tutulacaktır. Paylaşılan her içerikte öncelikli olarak takipçilerimizin faydası düşünülmekte, onlara bir şeyler kazandırmak amaçlanmaktadır. Yayın hayatı boyunca internet üzerindeki kirli bilgiden arınmış, faydalı ve temiz içeriklerin bulunduğu bir platform olarak kalacaktır.

Emekli kulübü platformu üzerinde emekliler için hizmet veren ve vermek isteyen kurumlar, kuruluşlar, şirketler, sivil toplum örgütleri ve bireysel yardımseverler bir araya gelecektir. Ortak amaç noktasına her zaman emeklileri ve onların isteklerini koyarak ilerlenecektir. Birlikte yürütülecek olan tüm bu projelere emekli kulübü platformu ev sahipliği yapacaktır. Ortak projelerin yanı sıra, tekil bazda düzenlenen projelerin, etkinliklerin, kampanyaların duyuruları da bizim tarafımızdan gerçekleşecektir.

Emekli kulübü, emeklilere ihtiyaçları olan her konuda destek verebilecek bir platform olmayı amaçlamaktadır. Usta yazar kadrosu, yaratıcı fikirlere sahip içerik üreticileri ve emekliler için çalışacak proje liderleriyle amaçları doğrultusunda ilerlemektedir. Emeklilerin akıllarına gelen her soruyu araştırabilecekleri, güncel içerikleri sürekli takip edebilecekleri, sunulacak avantajlardan faydalanabilecekleri bir konuma gelmek için her gün üstüne koyarak çalışmaya devam edecektir.